×

سرویس های Voice

 • با تخصص مهندسین فاایران‌نت سرویس های متنوعی روی شبکه وسیع این شرکت در سطح کشور راه اندازی شده است که با در نظر گرفتن دیسیپلین شرکت و کیفیت خدمات نهایت رضایتمندی مشتریان محترم را جلب نماید.سرویس تلفن های زوج سیم (POTS) :
  با توجه به قدمت طولانی شرکت فاایران‌نت در فعالیت های مخابراتی و ارائه سرویس های متنوع شبکه های مسی (Cooper Networks)، یکی از سرویس های معمول این شرکت ارائه تلفن های POTS، یا با توضیح عامیانه تر تلفن های روی شبکه های سیم میسی می باشد.

  POTS یا همان Plain Old Telephone Services خدمات Voice را روی زوج سیم مسی یا همان تلفن های نوع قدیمی انتقال می دهند.

  فعالیت فاایران‌نت در زمینه های انتقال، مستند سازی و یکپارچه سازی سیستم های تلفن های مراکز تجاری، برج های مسکونی و … می باشد که با ایجاد ترمینال های (KT وPT) بسیار منظم در ورودی شبکه سیم مسی تلفن برج ها و مجتمع ها انتقال سرویس ها را منظم و یکپارچه می نماید. با توجه به اینکه یکی از بزرگترین مشکلات در مدل اجرای پیمانکاران متنوع عدم مستند سازی و پشتیبانی می باشد، شرکت فاایران‌نت علاوه بر فعالیت های فوق با مستند سازی تک به تک پایه های ترمینال سریعترین Troubleshooting حتی به صورت تلفنی را داشته و سرعت، دقت و تعویض سریع را در این زمینه از اهداف خود قرار داده است که موجب افزایش رضایتمندی مشتریان گردیده است.

  سرویس تماس های شبکه ای (VoIP) :
  Voice Over IP انتقال صدا بر روی بستر شبکه می باشد، در این روش از شبکه های کامپیوتری برای انتقال صدا استفاده می گردد که در مبداً صدا به کدهای باینری تبدیل شده و بر بستر IP به مقصد رسیده و Packet های دریافتی حاوی صدا باز شده و پخش می گردد و این عمل متقابلاً در مقصد و بلعکس نیز صورت می پذیرد.

  شرکت فاایران‌نت با بهره گیری از مهندسین خبره و بررسی میدانی درخواست مشتریان اقدام به راه اندازی انواع شبکه های VoIP در شبکه های LAN، MAN و WAN نموده است. متخصصین این شرکت با راه اندازی این سیستم عملاً هزینه تماس Local را به بالاترین حد کیفیت صدا رسانده و امکان برقراری VoIP روی شبکه های شهری، بین شهری و بین کشوری را فراهم نموده است.

  این شبکه ها با استفاده از شبکه MAN و WAN فاایران‌نت بیشترین پهنای باند ترانزیت را فراهم نموده که تماس VoIP شهری و بین شهری را با کمترین تأخیر و بیشترین کیفیت ارائه می نماید.

  سامانه سوئیچ :
  سرویسی نوین که توسط شرکت فاایران‌نت راه اندازی شده است. با این سرویس خط تلفن ثابت سامانه سوئیچ با استفاده از شبکه وسیع این شرکت در کل کشور با بهترین کیفیت قابل استفاده می باشد. این سامانه با سر شماره ۹۱۵۰ برای شماره های ثابت و با سر شماره ۰۹۴۳ برای شماره های همراه قابل دریافت روی شبکه فاایران‌نت حتی خارج از شبکه فاایران‌نت است.

  شماره های همراه سامانه سوئیچ علاوه بر برخوداری از اینترنت پر سرعت فاایران‌نت دارای قابلیت ترابرد پذیری بوده و بدون هیچ هزینه می توان به دیگر اپراتورها ترابرد نموده و از فضای شبکه آنها استفاده نمود.

  سامانه سوئیچ این قابلیت را داشته که در کنار تلفن خود تلفن سامانه سوئیچ را در اختیار داشته و با تلفن های منازل قابل تماس و پاسخگویی است، ضمن راهکار راه اندازی شماره تلفن ثابت، این شماره قابلیت راه اندازی روی موبایل را نیز داشته و می توان با نرم افزار Android یا IOS فاایران‌نت به سرورهای سامانه سوئیچ متصل شد و با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت ایمن ترین خط تلفن کشور را داشت.

  صداهایی که توسط شماره سامانه سوئیچ راه اندازی می گردد از بدو وورد به شبکه Encrypt شده و قابل نفوذ و شنود نمی باشد و ۱۰۰% محرمانگی صداها در این شبکه تأمین گردیده که به زودی سرویس تصویر در کنار صدا نیز با همین شماره تلفن راه اندازی خواهد شد.

  سامانه سازمانی :
  این سرویس تلفن تجاری شبکه سامانه سوئیچ است که مقرون به صرفه ترین تماس های داخلی، بین شهری و مابین کشور ها را در بر دارد. در این سرویس سامانه سوئیچ، به ازای هر کاربر یک خط در نظر گرفته شده و دیگر نیازی به تلفن های داخلی و پر هزینه و راه اندازی سانترال و نگهداری های هزینه بر و طاقت فرسا نخواهد بود، این سرویس توانایی اعمال خطوط داخلی روی موبایل و همچنین دسترسی تمامی کاربران به صورت ۲۴ ساعته را داشته. از مزایای سرویس سازمانی سامانه سوئیچ هزینه های به مراتب کمتر تلفن های داخل سازمان و خارج سازمان و همچنین کنفرانس های طولانی و کم هزینه می باشد.

X