×

قوانین و مقررات

کاربر گرامی، عضویت شما در فاایران‌نت شرق در هر زمان به معنی پذیرفتن شرایط و قوانین این مجموعه تلقی می شود. سپاسگزار خواهیم بود اگر توضیحات زیر را برای آگاهی از شرایط وخدمات فاایران‌نت شرق و استفاده بهینه ی از این خدمات به دقت مطالعه فرمایید.

• تمامی قوانین، اصول و رویه های جاری در فاایران‌نت شرق با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد و بر مبنای آیین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و هر گونه تغییر در این قوانین از طریق همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

• هرگونه سوء استفاده از نام وب سایت “فاایران‌نت شرق” و خدمات مرتبط با آن ممنوع بوده و مشمول پیگرد قانونی خواهد بود.

کاربر: منظور از کاربر شخص حقیقی یا حقوقی ¬است که از محتویات وب سایت استفاده و یا با ثبت صحیح اطلاعات در صفحه اینترنتی “فاایران‌نت شرق” ثبت نام کرده است.

مشتری: به کاربری گفته می شود که بعد از ثبت نام در “فاایران‌نت شرق” سفارشی را ثبت و یا یکی از محصولات، خدمات و یا کالاهای ارایه شده را خریداری می کند.

راه های ارتباطی: کانال های ارتباطی کاربران با “فاایران‌نت شرق” با توجه به موضوع ارتباط ایشان، در هر بخش از صفحه ی اینترنتی، به تفکیک مشخص شده است و تنها مرجع رسمی ما برای ارتباط با شما سایت www.baharnet.ir است.

• با توجه به این که کلیه اطلاعات در پنل کاربری، قابل ویرایش و تغییر است کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند. گفتنی است در صورت رعایت نکردن این موارد، فاایران‌نت شرق مسئولیتی در این باره نخواهد داشت.

• فاایران‌نت شرق هیچ گونه مسئولیتی در قبال سایت هایی که لینک آن ها در این صفحه نمایش داده می شود، ندارد. با توجه به این که این سایت‏ها از سوی اشخاص حقیقی یا حقوقی خارج از فاایران‌نت شرق اداره می‌شوند، فاایران‌نت شرق ضمانتی درباره محتوای این سایت ها نخواهد داشت.

• استفاده از کلمات نامناسب و غیر اخلاقی، درج پیام ها یا لینک های تبلیغاتی و یا اطلاعات شخصی از قبیل شماره تلفن و… در بخش های مربوط به نظر کاربران ممنوع است و در صورت درج، نمایش داده نخواهد شد. افزون بر این فاایران‌نت شرق هیچ گونه مسئولیتی در قبال درستی یا نادرستی نظرهای ثبت شده ندارد.

• توضیحات و نظرهایی که موجب به چالش کشیدن بخش و پست مربوطه و یا بحث و مجادله با سایر کاربران شود، تایید و ثبت نخواهد شد.

• مشترکین شرکت فاایران‌نت شرق به ازای هر اشتراک اینترنت پرسرعت، تنها می توانند یک حساب کاربری فاایران‌نت شرق ایجاد کنند.

• برای باز کردن حساب کاربری در فاایران‌نت شرق، کاربر متعهد است که کلیه اطلاعات مربوط به تکمیل حساب کاربری را به طور صحیح و کامل ثبت کند. مسئولیت هرگونه مغایرت در این زمینه به عهده کاربر است و فاایران‌نت شرق هیچ گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت ها نخواهد داشت.

• فایل‌های کاربران تا ۹۰ روز پس از آخرین دانلود در حساب کاربری‌ باقی خواهد ماند، در صورت عدم دانلود هر فایل طی ۹۰ روز، آن فایل به صورت خودکار حذف خواهد شد و فایل های انتقال داده شما از وب سایت های دیگر بعد از ۳۰ روز به صورت خودکار حذف خواهد شد.

• انتقـال فایل از سـرورهای دیگر به سرورهای فاایران‌نت شرق دارای مـحدودیت ۱۰ گیگابایت است. به صورتی که فایل‌های انتقال داده شده از سـرورهای دیگر نباید از ۱۰ گیـگابایت در حساب کاربری بیشتر شود. لازم به توضیح است حداکثر حجم مجاز برای انتقال فایل ۲ گیگابایت می باشد. قابل ذکر است کاربران می‌توانند با حذف فایل‌های انتقال داده شده و کاهش آنها به کمتر از ۱۰ گیگابایت مجددا از انتقال فایل استفاده کنند.

توجه: هر گونه تغییر در قوانین و مقررات یاد شده تنها در این صفحه اطلاع رسانی خواهد شد و کاربران موظف به مراجعه به این صفحه برای اطلاع از مفاد قوانین جدید هستند. این قوانین و مقررات بدون اطلاع قبلی قابل تغییر است.

X